Delegacja KRASP złożyła wieniec na Grobie Nieznanego Żołnierza

W 90. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – 11 listopada 2008 r. – delegacja Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich złożyła wieniec na Grobie Nieznanego Żołnierza w Warszawie.

W tym roku w skład delegacji obok prof. dr hab. Katarzyny Chałasińskiej – Macukow – Przewodniczącej KRASP, Rektora Uniwersytetu Warszawskiego wchodzili: prof. dr hab. Marek Krawczyk – Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. dr hab. Włodzimierz Kurnik – Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. Adam Budnikowski – Rektor Szkoły Głównej Handlowej oraz dr hab. Alicja Przyłuska–Fiszer – Rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Delegacja KRASP uczestniczyła w oficjalnych uroczystościach związanych z obchodami Święta Niepodległości 11 listopada na zaproszenie Lecha Kaczyńskiego – Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.