V Medyczne Targi Pracy

Ponad 2 tysiące osób odwiedziło V Medyczne Targi Pracy zorganizowane 20 listopada br przez Biuro Karier naszego Uniwersytetu. Patronat nad Targami objął prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk - JM Rektor WUM.

Uczestnicy MTP mieli okazję zapoznać się z działalnością oraz ofertą rekrutacyjną 29 firm i instytucji z branży medyczno – farmaceutycznej. W tegorocznej edycji Targów wzięły udział: 4medic, ACP Pharma, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Bene Vobis, Boiron Carolina Medical Center,Centrum Medyczne LIM, Centrum Medyczne OSTEOMED, Centrum Zdrowia Dziecka, Exterea Polska, IMS Recruitment, Instytut Żywności i Żywienia, KCR S.A.,Kelly Scientific Resources, Kendle Polska, KRKA Polska, LUX MED, Medicover, Medycyna Rodzinna, NES Healthcare Polska, Narodowy Fundusz Zdrowia Centrala, Pliva Kraków, Polpharma S.A., Promedis - Prywatne Centra Medyczne, Sigmar Recruitment ,Służba Zdrowia, Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Wojskowy Instytut Medyczny, Zentiva.

Targi były szansą zdobycia informacji o ofertach pracy, praktyk, staży oraz okazją do zapoznania się z możliwościami rozwoju zawodowego. Każdy z odwiedzających targi otrzymał bezpłatny katalog przybliżający nie tylko działalność firm, ale także zawierający praktyczne informacje dotyczące planowania kariery i funkcjonowania medycznego rynku pracy.

Patronat medialny nad V Medycznymi Targami Pracy objęły: Służba Zdrowia, TVN Med, Esculap.pl, Gazeta Praca.pl , Uniwersum, Semestr oraz Korba.pl.

V Medyczne Targi Pracy

20 listopada 2008 r.

Fot.: Jacek Persa

Aby obejrzeć powiększenie, należy kliknąć na wybranym zdjęciu