Odsłonięcie Portretu

W poniedziałek, 15 grudnia 2008 r., odbyło się uroczyste Kolegium Dziekańskie I Wydziału Lekarskiego zorganizowane z okazji odsłonięcia Portretu Dziekana Wydziału w latach 2002–2008 prof. dr hab. Marka Krawczyka – obecnego Rektora naszej Uczelni.

Zaproszenie prof. nadzw. dr hab. Mirosława Wielgosia – obecnego Dziekana I Wydziału Lekarskiego przyjęli byli Rektorzy naszej Uczelni – prof. dr hab. Janusz Piekarczyk i prof. dr hab. Leszek Pączek, prof. dr hab. Wiesław Gliński – Dziekan Wydziału w latach
1996–2002, obecni Prorektorzy naszej Uczelni prof. dr hab. Marek Kulus – Prorektor ds. Dydaktyczno–Wychowawczych oraz dr hab. Sławomir Nazarewski – Prorektor ds. Klinicznych, Inwestycji i Współpracy z Regionem.

W uroczystym odsłonięciu Portretu, który zawisł w Gabinecie Dziekana I Wydziału Lekarskiego obok wizerunków poprzednich Dziekanów uczestniczyli Członkowie Kolegium Dziekańskiego:, prof. dr hab. Renata Górska – Prodziekan do spraw Oddziału Stomatologii, prof. nadzw. dr hab. Barbara Górnicka – Prodziekan do spraw studenckich I i II roku, prof. dr hab. Krzysztof Zieniewicz – Prodziekan do spraw studenckich V i VI roku, prof. dr hab. Cezary Kowalewski – Prodziekan do spraw Przewodów Doktorskich prof. dr hab. Kazimierz Niemczyk – Prodziekan do spraw studenckich III i IV roku, dr hab. n. med. Andrzej Cieszanowski – Pełnomocnik Dziekana ds. Nauczania Elektroradiologii, dr hab. Sylwia Słowińska – Pełnomocnik Dziekana ds. Nauczania Higieny Stomatologicznej, prof. dr hab. Leopold Wagner – Pełnomocnik Dziekana ds. Nauczania Technik Dentystycznych oraz byli i obecni Pracownicy Dziekanatu I Wydziału Lekarskiego.

Odsłonięcie Portretu

15 grudnia 2008 r.

Foto.: Wanda Widomska, Dział Fotomedyczny

Aby obejrzeć powiększenie, należy kliknąć na wybranym zdjęciu