Wigilia Instytutu Stomatologii

16 grudnia 2008 roku w Sali Senatu odbyło się Spotkanie Wigilijne zorganizowane przez Instytut Stomatologii I Wydziału Lekarskiego. Gospodarzem uroczystości był Dyrektor Instytutu prof. dr hab. Janusz Piekarczyk – były Rektor naszej Uczelni.

Świąteczne życzenia, obok Gospodarza Spotkania, złożył zebranym prof. dr hab. Marek Krawczyk – Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z życzeniami, przede wszystkim uśmiechu płynącego z serca, zwrócił się do uczestników tego wyjątkowego spotkania Krajowy Duszpasterz Służby Zdrowia Ks. Józef Jachimczak CM.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były okazją do spotkania Władz Uczelni, Władz I Wydziału Lekarskiego, Władz Instytutu Stomatologii, byłych i obecnych Pracowników Instytutu Stomatologii oraz osób związanych z I Wydziałem Lekarskim. Spotkanie umilały kolędy w wykonaniu Chóru Uczelni.

Wigilia Instytutu Stomatologii

16 grudnia 2008 r.

Foto.:Tomasz Jędrzejewski, Dział Fotomedyczny

Aby obejrzeć powiększenie, należy kliknąć na wybranym zdjęciu