Spotkanie Wigilijne

Już po raz dwudziesty siódmy odbyło się Spotkanie Wigilijne studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z gronem wykładowców akademickich. Organizatorami uroczystości, która odbyła się we wtorek 16 grudnia 2008 r., podobnie jak w latach ubiegłych były Studenckie Koła Naukowe Medycyny Rodzinnej, Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby oraz Apex.

Adeptom medycyny miło było powitać wielu szacownych gości na czele z Profesorem Markiem Krawczykiem – Rektorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją obecnością spotkanie zaszczycili Kierownicy Katedr oraz nauczyciele akademiccy. Wtorkowe spotkanie miało w tym roku szczególne znaczenie. Było bowiem pierwszym, które zgromadzeni obchodzili jako społeczność Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Przewodnicząca Koła Medycyny Rodzinnej – Anna Gąsiewska – złożyła wszystkim obecnym serdeczne życzenia spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze oraz pomyślności i realizacji zawodowych i osobistych planów w Nowym Roku 2009.

W trakcie spotkania zgromadzeni podzielili się opłatkiem składając sobie nawzajem serdeczne życzenia przy dźwiękach kolęd w wykonaniu Michaliny i Piotra Galasów. Uroczystość uświetnił występ Chóru Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod dyrekcją pani mgr Beaty Herman.

Spotkanie Wigilijne

16 grudnia 2008 r.

Foto.: Dział Fotomedyczny

Aby obejrzeć powiększenie, należy kliknąć na wybranym zdjęciu