Uroczysta Wigilia dla Emerytowanych Członków Społeczności Akademickiej

„To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych, bo nikt być samotny nie może...” – te słowa Ewy Waśniowskiej przyświecały idei zorganizowania spotkania wigilijnego dla emerytowanych Członków Społeczności Akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, które odbyło się w piątek 19 grudnia 2008 roku w Sali Senatu naszej Uczelni.

Podczas spotkania, które prowadziła prof. dr hab. Anna Kamińska – Prorektor ds. Kadr, życzenia byłym Pracownikom naszej Uczelni złożyli prof. dr hab. Marek Krawczyk – Rektor, prof. nadzw. dr hab. Mirosław Wielgoś – Dziekan I Wydziału Lekarskiego, prof. nadzw. dr hab. Zdzisław Wójcik – Dziekan Wydziału Nauki o Zdrowiu oraz Kanclerz Małgorzata Kozłowska.

Rektor podkreślił, jak ważny jest dla Władz Uczelni fakt, że emerytowani Członkowie Społeczności Akademickiej naszej Uczelni, chcą się spotkać w tym wyjątkowym w roku czasie. „Państwo jesteście dzisiaj z nami i ze sobą. To piękne, że każdego roku widzicie potrzebę spotkania się ze sobą, spotkania ze swoją Uczelnią” – mówił Rektor
„To wielki zaszczyt, że mogę spędzić czas z osobami, które tę Uczelnię tworzyły. Bez Państwa nie byłoby nas tutaj” – mówił Dziekan Wielgoś. Również o tym, że zaszczytem jest zaproszenie na to wyjątkowe spotkanie mówiła w swoich życzeniach Pani Kanclerz Małgorzata Kozłowska.

Przedstawiciel emerytowanych Pracowników podziękował Władzom Uczelni za zorganizowanie tego spotkania i podkreślił, jak wielkie znaczenie ma zaproszenie na to spotkanie. Przewodnicząca Koła Emerytów Uczelni dziękując za spotkanie życzyła wszystkim, byłym i obecnym Pracownikom Uniwersytetu, spotkania na swej drodze życzliwych osób gotowych pomóc w trudnych chwilach.

Uroczysta Wigilia dla Emerytowanych Członków Społeczności Akademickiej

19 grudnia 2008 r.

Foto.: Dział Fotomedyczny

Aby obejrzeć powiększenie, należy kliknąć na wybranym zdjęciu