Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Uroczysta Wigilia dla Emerytowanych Członków Społeczności Akademickiej

„To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych, bo nikt być samotny nie może...” – te słowa Ewy Waśniowskiej przyświecały idei zorganizowania spotkania wigilijnego dla emerytowanych Członków Społeczności Akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, które odbyło się w piątek 19 grudnia 2008 roku w Sali Senatu naszej Uczelni.

Podczas spotkania, które prowadziła prof. dr hab. Anna Kamińska – Prorektor ds. Kadr, życzenia byłym Pracownikom naszej Uczelni złożyli prof. dr hab. Marek Krawczyk – Rektor, prof. nadzw. dr hab. Mirosław Wielgoś – Dziekan I Wydziału Lekarskiego, prof. nadzw. dr hab. Zdzisław Wójcik – Dziekan Wydziału Nauki o Zdrowiu oraz Kanclerz Małgorzata Kozłowska.

Rektor podkreślił, jak ważny jest dla Władz Uczelni fakt, że emerytowani Członkowie Społeczności Akademickiej naszej Uczelni, chcą się spotkać w tym wyjątkowym w roku czasie. „Państwo jesteście dzisiaj z nami i ze sobą. To piękne, że każdego roku widzicie potrzebę spotkania się ze sobą, spotkania ze swoją Uczelnią” – mówił Rektor
„To wielki zaszczyt, że mogę spędzić czas z osobami, które tę Uczelnię tworzyły. Bez Państwa nie byłoby nas tutaj” – mówił Dziekan Wielgoś. Również o tym, że zaszczytem jest zaproszenie na to wyjątkowe spotkanie mówiła w swoich życzeniach Pani Kanclerz Małgorzata Kozłowska.

Przedstawiciel emerytowanych Pracowników podziękował Władzom Uczelni za zorganizowanie tego spotkania i podkreślił, jak wielkie znaczenie ma zaproszenie na to spotkanie. Przewodnicząca Koła Emerytów Uczelni dziękując za spotkanie życzyła wszystkim, byłym i obecnym Pracownikom Uniwersytetu, spotkania na swej drodze życzliwych osób gotowych pomóc w trudnych chwilach.


 

Uroczysta Wigilia dla Emerytowanych Członków Społeczności Akademickiej

19 grudnia 2008 r.

Foto.: Dział Fotomedyczny

Aby obejrzeć powiększenie, należy kliknąć na wybranym zdjęciu

zdjecie zdjecie zdjecie
zdjecie zdjecie zdjecie
zdjecie zdjecie zdjecie
zdjecie zdjecie zdjecie
zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie
zdjecie zdjecie zdjecie
zdjecie zdjecie zdjecie
zdjecie zdjecie zdjecie

Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube