Spotkanie Komisji Wyższego Szkolnictwa Medycznego

Samorząd Studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego był gospodarzem XVLVI obrad Komisji Wyższego Szkolnictwa Medycznego działającej przy Parlamencie Studentów RP. Spotkanie odbyło się w dniach 4-6 marca br.

Posiedzenie wpisało się w cykl spotkań, podczas których przedstawiciele samorządów studenckich reprezentujących wszystkie państwowe uczelnie medyczne wymieniają poglądy na temat programu studiów medycznych i życia studenckiego w szkołach wyższych.

W spotkaniu, które zorganizowano w sali Senatu WUM, uczestniczyli: p. o. Dyrektora Departamentu Szkolnictwa Wyższego MZ – Katarzyna Chmielewska, Prorektor ds. Kadr Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – prof. Anna Kamińska, Przewodnicząca Parlamentu Studentów RP – Dominika Kita oraz przedstawiciele uczelnianych samorządów.

Anna Lisicka
Biuro Informacji i Promocji