Prezentacja oferty edukacyjnej Uczelni na Salonie Maturzystów 2013

Prezentacja oferty edukacyjna Uczelni na Salonie Maturzystów 2013.
W czwartek 12 września 2013 r., w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej rozpoczęła się kolejna edycja Salonu Maturzystów, w której tradycyjnie uczestniczy nasza Uczelnia prezentując aktualną ofertę edukacyjną. Uroczystego otwarcia targów i przecięcia wstęgi dokonał JM Rektor naszego Uniwersytetu prof. Marek Krawczyk, który w obecnej kadencji Władz Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich pełni funkcję Przewodniczącego KRAUM.
Targi rozpoczęły się przemówieniem Prezesa Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” Waldemara Siwińskiego, który zaprosił na ceremonię otwarcia i przywitał gości honorowych.  Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Waltz wyraziła radość z rosnącego zainteresowania kierunkami technicznymi i życzyła powodzenia tegorocznym maturzystom w egzaminach. JM Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Profesor Marek Krawczyk zachęcił do rozmowy z osobami reprezentującymi szkoły wyższe i życzył wszystkim wyboru kierunku studiów, dającego nie tylko pracę, ale także satysfakcję życiową.
Po części oficjalnej honorowi goście, w tym JM Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego złożyli wizytę na stoisku naszej Uczelni, gdzie na odwiedzających czekali pracownicy Sekcji Rekrutacji i Biura Karier WUM, gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Warszawskie targi stanowią cykliczną inicjatywę, organizowaną przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”, która służy pomocą młodym ludziom w podejmowaniu życiowych decyzji dotyczących ich kariery. Salon Maturzystów dedykowany jest przyszłym abiturientom, którym targi umożliwią zapoznanie się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych, w tym również naszego Uniwersytetu.
Warszawski Salon Maturzystów odbył się pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej – Krystyny Szumilas, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego – prof. Barbary Kudryckiej, Przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich – prof. Wiesława Banysia, Przewodniczącego Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich – prof. Waldemara Tłokińskiego.
Warszawski Uniwersytet Medyczny podczas tegorocznych Targów reprezentowany jest na stanowisku nr A15, przez pracowników Sekcji Rekrutacji WUM. Zapraszamy do odwiedzin również w piątek 13 września.
Fot.: Michał Teperek
W czwartek i piątek, 12 i 13 września, w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbyła się kolejna edycja Salonu Maturzystów, w której tradycyjnie uczestniczyła nasza Uczelnia, prezentując aktualną ofertę edukacyjną. Uroczystego otwarcia targów i przecięcia wstęgi dokonał JM Rektor naszego Uniwersytetu prof. Marek Krawczyk, który w obecnej kadencji Władz Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich pełni funkcję Przewodniczącego KRUW.

Targi, odbywające się w dniach 12-13 września, rozpoczęły się przemówieniem Prezesa Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” Waldemara Siwińskiego, który zaprosił na ceremonię otwarcia i przywitał gości honorowych: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy – Hannę Gronkiewicz-Waltz oraz przewodniczącego KRUW, JM Rektora naszej Uczelni Profesora Marka Krawczyka, którzy dokonali uroczystego otwarcia targów. Po części oficjalnej honorowi goście odwiedzili uczestniczących w imprezie wystawców.

Szczegółowych informacji dotyczących oferty edukacyjnej naszej Uczelni oraz zasad rekrutacji, udzielali pracownicy Sekcji Rekrutacji i Biura Karier WUM, gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania zainteresowanych.

Warszawskie targi stanowią cykliczną inicjatywę, organizowaną przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”, która służy pomocą młodym ludziom w podejmowaniu życiowych decyzji dotyczących ich kariery. Salon Maturzystów dedykowany jest przyszłym abiturientom, którym targi umożliwią zapoznanie się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych. Warszawski Salon Maturzystów odbywa się pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej – Krystyny Szumilas, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego – prof. Barbary Kudryckiej, Przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich – prof. Wiesława Banysia, Przewodniczącego Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich – prof. Waldemara Tłokińskiego.

Oprac. Biuro Informacji i Promocji

Prezentacja oferty edukacyjnej Uczelni na Salonie Maturzystów 2013