Trofeum Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego dla Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

11 stycznia 2016 roku w Centrum Olimpijskim PKOl im. Jana Pawła II odbyło się uroczyste Noworoczne Spotkanie Rodziny Olimpijskiej, podczas którego JM Rektor - prof. Marek Krawczyk odebrał Trofeum Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego za rok 2015, w kategorii „Sport i innowacje”.
11 stycznia 2016 roku w Centrum Olimpijskim PKOl im. Jana Pawła II odbyło się uroczyste Noworoczne Spotkanie Rodziny Olimpijskiej, podczas którego JM Rektor - prof. Marek Krawczyk odebrał Trofeum Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego za rok 2015, w kategorii „Sport i innowacje”.

Międzynarodowy Komitet Olimpijski co roku przekazuje komitetom narodowym tradycyjne trofeum MKOL, które honoruje wybitne jednostki. Trofeum przyznane za wybudowanie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego  wręczyła  Rektorowi  naszej Uczelni członkini MKOl, pani Irena Szewińska. Honorowymi gośćmi uroczystości była pierwsza para RP - Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką.

www.olimpijski.pl

Agata Solecka