Wybory Dziekanów na kadencję 2016-2020

W dniach 11 - 17 maja br. Rady Wydziałów naszej Uczelni dokonały wyboru Dziekanów Elektów na kadencję 2016-2020.

Dziekanem I Wydziału Lekarskiego został dr hab. n. med. Paweł Włodarski.

Dziekanem II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim i Oddziałem Fizjoterapii został prof. dr hab. n. med. Marek Kuch.

Dziekanem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego została prof. dr hab. n. med. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska.

Dziekanem Wydziału Nauki o Zdrowiu z Oddziałem Pielęgniarstwa, Oddziałem Zdrowia Publicznego i Oddziałem Dietetyki został prof. dr hab. n. med. Piotr Małkowski.

Dziekanem Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej został prof. dr hab. n. farm. Piotr Wroczyński.