Nominacje profesorskie

21 czerwca Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. W gronie nowo mianowanych znaleźli się pracownicy naukowi naszej Uczelni.

Akty nominacyjne otrzymali: prof. Tadeusz Grochowiecki oraz prof. Ireneusz Nawrot z Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej oraz prof. Janusz Olędzki z Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej.

W uroczystości, która odbyła się Pałacu Prezydenckim, uczestniczyli: Szef Kancelarii Prezydenta RP - Małgorzata Sadurska, Szef Gabinetu Prezydenta RP - Adam Kwiatkowski oraz Ministrowie Krzysztof Szczerski i Andrzej Dera. Obecny był także Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Jarosław Gowin.

Wręczenie aktu nominacyjnego prof. Tadeuszowi Grochowieckiemu

Wręczenie aktu nominacyjnego prof. Ireneuszowi Nawrotowi