Naukowiec WUM wyróżniony przez Ministra Zdrowia

14 października dr Paweł Balsam, Adiunkt w I Katedrze i Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego otrzymał z rąk Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła nagrodę za złożenie egzaminu specjalizacyjnego z najlepszym wynikiem w 2015 roku.
14 października dr Paweł Balsam, Adiunkt w I Katedrze i Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego otrzymał z rąk Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła nagrodę za złożenie egzaminu specjalizacyjnego z najlepszym wynikiem w 2015 roku.

Minister Zdrowia pogratulował laureatowi wyniku i podziękował za ogromny wkład pracy i zaangażowanie, życząc kolejnych sukcesów oraz satysfakcji w pracy. Nagrodzono również opiekuna specjalizacji – dr. hab. Marcina Grabowskiego.