Pierwsze spotkanie z cyklu „Poznaj Uczelnię, zostań studentem” w nowym roku akademickim

28 października Warszawski Uniwersytet Medyczny goscił maturzystów z Warszawy i Milanówka, którzy planują podjąć studia na naszej Uczelni.

W trakcie spotkania licealiści mieli okazję poznać naszą uczelnię, dowiedzieć się wielu informacji na temat zasad rekrutacji na WUM oraz kierunków nauczanych na naszym uniwersytecie. Szczegółowych informacji dotyczących naboru na studia udzielił dr Henryk Rebandel z Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej. Kamila Malesa z Biura Karier WUM przedstawiła młodzieży perspektywy zawodowe, które czekają na nich po ukończeniu studiów na WUM. Następnie Ania Mosiołek - absolwentka fizjoterapii, aktualnie doktorantka naszej Uczelni zachęcała do podjęcia studiów na kierunku fizjoterapia. Dzięki obecności studentów kierunku lekarskiego - Aleksandry Pohadajło oraz Romana Końskiego, maturzyści bez skrępowania mogli podpytać o to, jak rzeczywiście studiuje się w WUM. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy na kolejne wydarzenia z tego cyklu.

Fot. Wanda Widomska