Wręczenia listów gratulacyjnych pracownikom naukowym WNoZ o największym dorobku publikacyjnym

29 listopada br. , podczas posiedzenia Rady Wydziału Nauki o Zdrowiu, odbyło się uroczyste wręczenia listów gratulacyjnych 10 pracownikom naukowym Wydziału o największym dorobku publikacyjnym z ostatnich trzech lat (2013-2015) w zakresie sumarycznie liczonej punktacji MNiSW.

Listy gratulacyjne, z rąk Dziekana WNoZ prof. Piotra Małkowskiego, otrzymali (zgodnie z pozycją w rankingu):

1. dr Łukasz Czyżewski – adiunkt Zakładu Pielęgniarstwa Nefrologicznego
  2. prof. Bolesław Samoliński – kierownik Zakładu Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych I Alergologii
  3. dr hab. Robert Gałązkowski – adiunkt Zakładu Ratownictwa Medycznego
  4. dr Aleksandra Czerw – adiunkt Zakładu Zdrowia Publicznego
  5. dr hab. Joanna Gotlib – adiunkt Zakładu Dydaktyki I Efektów Kształcenia
  6. dr Agnieszka Lipiec – adiunkt  Zakładu Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych I Alergologii
  7. dr hab. Marta Zalewska – adiunkt Zakładu Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych I Alergologii
  8. dr hab. Piotr Węgrzyn – adiunkt Kliniki Położnictwa i Perinatologii
  9. prof. Andrzej Deptała – kierownik Zakładu Profilaktyki Onkologicznej
  10. dr Mariusz Pańczyk – adiunkt Zakładu Dydaktyki i Efektów Kształcenia.

Ranking najlepszych pracowników naukowych Uczelni o największym dorobku publikacyjnym przygotowuje Biblioteka Główna WUM.

Fot. MIchał Teperek