Wyróżnienie naukowców II Wydziału Lekarskiego o największym dorobku publikacyjnym

14 grudnia br. odbyło się posiedzenie Rady II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Nauczania w jęz. angielskim i Oddziałem Fizjoterapii,  podczas którego wyróżniono 10 naukowców o największym dorobku publikacyjnym z ostatnich trzech lat (2013-2015) w zakresie sumarycznie liczonej punktacji MNiSW.

Dziekan II Wydziału Lekarskiego prof. Marek Kuch wręczając listy gratulacyjne uhonorował najlepszych pracowników naukowych Wydziału. Wedlug pozycji zajętej w rankingu są to:

1. prof. Jacek Szaflik – kierownik Katedry i Kliniki Okulistyki
  2. prof. Andrzej Horban – kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych dla dorosłych
  3. prof. Sławomir Majewski – kierownik Kliniki Dermatologii i Wenerologii
  4. dr Zbigniew Lewandowski – asystent z Zakładu  Epidemiologii
  5. prof. Mariusz Ratajczak – kierownik Zakładu Medycyny Regeneracyjnej
  6. prof. Tomasz Wolańczyk – kierownik Kliniki Psychiatrii Wieku Rozwojowego
  7. dr hab. Dariusz Szukiewicz – kierownik Katedry i Zakładu Patologii Ogólnej i Doświadczalnej
  8. prof. Artur Mamcarz – kierownik III Kliniki Chorób Wewnętrznych i Kardiologii
  9. prof. Andrzej Kokoszka – kierownik II Kliniki Psychiatrycznej
  10. dr Agnieszka Timorek-Lemieszczuk – adiunkt z Katedry i Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej

Ogólnouczelniany ranking pracowników naukowych WUM o najlepszym dorobku publikacyjnym przygotowała Biblioteka Główna.

Fot. Wanda Widomska

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]