Odsłonięcie portretu

Podczas grudniowego posiedzenia Senatu Uczelni, 19 grudnia 2016 roku, miało miejsce uroczyste odsłonięcie portretu prof. Marka Krawczyka – byłego Rektora naszej Uczelni z lat 2008-2016. Wspólnego odsłonięcia obrazu dokonał Rektor prof. Mirosław Wielgoś wraz z uhonorowanym Profesorem Markiem Krawczykiem.

Obraz zawisł w Galerii Rektorów w Sali Senatu obok portretów Rektorów Almae Matris: prof. Franciszka Czubalskiego, prof. Marcina Kacprzaka, prof. Bolesława Górnickiego, prof. Leszka Szczęsnego-Zgliczyńskiego, prof. Jerzego Szczerbania, prof. Jana Nielubowicza, prof. Bogdana Pruszyńskiego, prof. Tadeusza Tołłoczki, prof. Andrzeja Górskiego, prof. Janusza Piekarczyka i prof. Leszka Pączka.

Marta Wojtach
Dyrektor Biura Prasowego - Rzecznik Prasowy