Podpisanie umowy z Instytutem Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Warszawski Uniwersytet Medyczny i Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego zawarły 9 lutego 2017 r. umowę współpracy naukowo – badawczej. Dokument podpisali Prorektor ds. Nauki i Transferu Technologii prof. Jadwiga Turło i Zastępca Dyrektora ds. Nauki Instytutu Kardiologii dr hab. Piotr Szymański, prof. nadzw. IK.

Umowa zakłada prowadzenie interdyscyplinarnej współpracy naukowo-badawczej w zakresie wspólnych zainteresowań naukowych m. in. realizacje wspólnych projektów naukowych, tworzenie wspólnych zespołów badawczych, prowadzenie wymiany naukowej w postaci wyspecjalizowanej kadry realizującej określone zadania badawcze między Instytutem a Uczelnią oraz organizowanie wspólnych konferencji, szkoleń oraz spotkań naukowo-informacyjnych.

Fot.: Michał Teperek

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]