Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Centrum Symulacji Medycznych WUM zaprasza dostawców symulatorów wysokiej wierności do prezentacji oferty podczas dnia otwartego 1 marca br.

W związku z planowanym utworzeniem profesjonalnego Centrum Symulacji Medycznych, w ramach realizacji projektu „Wdrożenie Programu Rozwojowego w oparciu o Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”,  organizujemy  dzień otwarty dla studentów oraz pracowników Uczelni w celu zaprezentowania istniejących rozwiązań w zakresie symulatorów wysokiej wierności. Prezentacja sprzętu odbędzie się 1 marca br. 

W związku z powyższym, Centrum Symulacji Medycznych WUM zaprasza wszystkie firmy, które posiadają w ofercie symulatory wysokiej wierności do zaprezentowania swoich produktów podczas dnia otwartego organizowanego 1 marca 2017 r. w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Ks. Trojdena 2a w Warszawie. 

Możliwość prezentacji oferty jest bezpłatna.

Zainteresowane firmy proszone są o zgłaszanie chęci udziału w imprezie na adres: csm@wum.edu.pl do dnia 20 lutego br. do godz. 12.00
Prosimy o podanie wykazu prezentowanego wyposażenia oraz podania powierzchni  (m2) jaka będzie potrzebna do jego prezentacji.

Więcej informacji: e-mail: csm@wum.edu.pl lub tel.:  (22) 57 20 405.

 

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback
feedback