Spotkanie w ramach projektu “EMSA Chillout, czyli - Keep calm and start your career”

20 marca w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym naszej Uczelni odbyło się spotkanie w ramach projektu “EMSA Chillout, czyli - Keep calm and start your career”, zorganizowane przez EMSA-Oddział Warszawa oraz uczelniane Biuro Karier.

Uczestnicy wydarzenia mogli dowiedzieć się, gdzie szukać ofert pracy adekwatnych do wykształcenia i umiejętności, jak zabrać się za napisanie swojego CV albo na jakie elementy zwrócić uwagę, co zrobić, aby pracodawca wybrał właśnie jego. W czasie spotkania prelegenci pomogli rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiedzieli na nurtujące pytania oraz udzielili niezbędne i przydatne wskazówki podczas pisania CV.

Biuro Informacji i Promocji WUM

Fot. Tomasz Jędrzejewski