Konferencja pielęgniarskiej kadry kierowniczej

Prezentacja najnowszych metod i narzędzi niezbędnych w pracy pielęgniarskiej kadry kierowniczej oraz doskonalenie umiejętności zarządczych kluczowych w kierowaniu zespołami w placówkach medycznych to główne cele konferencji „Zarządzanie opieką pielęgniarską w pod-miotach leczniczych – uwarunkowania prawne a wyzwania praktyki”, która odbyła się w Auli im. prof. Janusza Piekarczyka 23 i 24 marca.

W wydarzeniu organizowanym przez Zakład Pielęgniarstwa Społecznego na Wydziale Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, we współpracy z Polskim Towarzystwem  Pielęgniarskim, uczestniczył m.in. Dziekan WNoZ prof. Piotr Małkowski, dr hab. Joanna Gotlib – Prodziekan ds. Oddziału Zdrowia Publicznego, a także kadra naukowo-dydaktyczna uczelni medycznych oraz liderzy organizacji pielęgniarskich.

Cezary Ksel
Biuro Prasowe WUM