Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Medyczne Targi Pracy i Praktyk

17 maja br. z inicjatywy uczelnianego Biura Karier odbyły się Medyczne Targi Pracy i Praktyk. Impreza została objęta honorowym patronatem JM Rektora - prof. Mirosława Wielgosia.

Udział w targach stanowił doskonałą okazję nawiązania bezpośredniego kontaktu ze przedstawicielami pracodawców i uzyskania informacji o aktualnych ofertach zatrudnia i praktyk. Studenci i absolwenci odwiedzający targi mieli także szansę poznania zasad rekrutacji poszczególnych firm i instytucji oraz możliwych ścieżek rozwoju zawodowego.

W tegorocznej edycji targów gościliśmy 21 wystawców reprezentujących szeroko rozumianą branżę medyczno–farmaceutyczną: od centrów medycznych, szpitali, firm farmaceutycznych i tych zajmujących się badaniami klinicznymi po laboratoria diagnostyczne, podmioty świadczące usługi ratownictwa medycznego oraz instytuty badawcze.

Stoiska wystawców cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających, którzy niejednokrotnie podkreślali, że jest to ich pierwsza okazja do swobodnej rozmowy z potencjalnym pracodawcą.

Dotychczasowe doświadczenia udowadniają, że targi to także znakomita okazja do promocji naszych studentów i absolwentów oraz nawiązania kontaktów, które w najbliższej przyszłości ułatwią zatrudnienie.

 

Fot. Wanda Widomska
Dział Fotomedyczny WUM

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg
30.jpg
31.jpg
[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback
feedback
feedback