Pierwsza wizyta przedstawiciela Uniwersytetu Harare z Zimbabwe w naszym Uniwersytecie

16 października 2017 roku pierwszą wizytę w naszym Uniwersytecie złożył dr Webster Kadzatsa, onkolog, pracujący w College of Health Sciences University of Zimbabwe, mieszczącego się w stolicy kraju – Harare.

Gościa podejmowali: Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju - prof. Krzysztof J. Filipiak oraz Koordynator Pionu ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju - Michał Cegiełkowski.

Dr Webster Kadzatsa podjął rozmowy na temat możliwości nawiązania współpracy pomiędzy naszymi instytucjami. Z nieskrywanym sentymentem zwiedził kampus Banacha i Rektorat, jak i inne gmachy naszej Uczelni, którą ukończył 20 lat temu jako student English Division. Szczególnie wspominał swoich pierwszych nauczycieli farmakologii – młodych lekarzy Macieja Niewadę i Krzysztofa J. Filipiaka, którzy uczyli go w 1997 roku.

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback