Naukowiec naszej Uczelni członkiem redakcji czasopisma „Psychiatry Research”

24 października dr Łukasz Gawęda pracujący w II Klinice Psychiatrycznej WUM oraz  University Medical Center Hamburg-Eppendorf  (Niemcy), został członkiem redakcji prestiżowego czasopisma z listy filadelfijskiej „Psychiatry Research.”

Zespół redakcyjny periodyku wybierany jest spośród wybitnych naukowców zajmujących się badaniami zaburzeń psychicznych. Jego członkowie są powoływani na trzy lata.

Psychiatry Research to czasopismo światowego lidera w zakresie udostępniania informacji naukowych – wydawnictwa Elsevier, indeksowane na prestiżowych listach rankingowych:  Journal Citation Report (Impact Factor - 2,528) i Wykazie Czasopism Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (Punkty MNiSW - 30).

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback