Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Bal Absolwentów Oddziału Nauczania w Języku Angielskim

27 kwietnia 2018r. odbył się kolejny Bal Absolwentów Oddziału Nauczania w Języku Angielskim II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wyjątkową uroczystością w Restauracji Krasnodwór w Warszawie uczczono zbliżający się koniec studiów medycznych w Oddziale Nauczania w Języku Angielskim II WL. Uczestniczyli w niej studenci ostatnich lat kierunku lekarskiego oraz Władze Oddziału Nauczania w Języku Angielskim. W tegorocznym wydarzeniu udział wzięło łącznie 130 osób.

Głównym organizatorem Balu był Samorząd Studentów Oddziału Nauczania w Języku Angielskim. Oprawą audiowizualną, muzyczną i artystyczną zajął się Komitet Organizacyjny, w skład którego weszły przyszłe absolwentki Justyna Pordzik, Aleksandra Januszaniec i Jacqueline Eleonora, reprezentująca Samorząd Studentów nowej kadencji.

Goście zostali powitani na czerwonym dywanie w malowniczych zakątkach Krasnodworu. Rozpoczynając uroczystość, prof. Bożena Werner Prodziekan ds. Oddziału Nauczania w Języku Angielskim przypomniała studentom ich pierwsze chwile w murach Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pogratulowała osiągnięć w czasie studiów oraz podkreśliła, że tak liczne przybycie na uroczystość dowodzi, iż „udało im się zbudować i pielęgnować, to co w trakcie studiów jest jedną z najważniejszych wartości utrzymujących się przez całe życie, mianowicie przyjaźń”. Wyrażając nadzieję, że absolwenci będą utrzymywać bliskie relacje w gronie swoich znajomych oraz ze społecznością akademicką naszej Alma Mater, prof. Werner życzyła wszystkim szampańskiej zabawy oraz wielu sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Wspomnienia z WUM przebijały się w trakcie prezentacji zdjęć wyświetlanych w sali bankietowej oraz podczas przemówień wygłaszanych przez absolwentów, którzy dziękując swoim kolegom i koleżankom za wspólnie spędzony czas, wyrażali zarówno radość, jak i smutek z powodu kończących się studiów. W trakcie uroczystości Samorząd Studentów ED zorganizował także ceremonię rozdania nagród, którymi uhonorowano wybranych studentów za ich wyjątkowe cechy towarzyskie oraz inne umiejętności docenione przez kolegów. Nagrodzono m.in. Margaret Chudyk za nieustający uśmiech, Nadiah Hassanudin za punktualność, a Rahula Chhura, Andre Arjun Shukla i Axela Jones okrzyknięto najlepszą grupą przyjaciół. Goście mieli okazję degustować wyjątkowe potrawy w tym tort podany w blasku rac świetnych. Niezapomniana zabawa, której towarzyszyły fantastyczna muzyka, trwała całą noc.

Uroczystość była wspaniałym podsumowaniem kilku lat pracy, odniesionych sukcesów oraz zawartych podczas studiów relacji towarzyskich i przyjacielskich. Była też jednym z ostatnich spotkań studentów reprezentujacych różne kultury i miejsca, którzy już za kilka miesięcy wyruszą podbijać świat medycyny i będą dumnie reprezentować wartości naszej Uczelni.

Zdjęcia: Emerald Chao

z1.jpg
z2.jpg
z3.jpg
z4.jpg
z5.jpg
z6.jpg
z7.jpg
z8.jpg
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Twitter