Centrum Medyczne WUM wśród firm wyróżnionych Diamentem Forbesa

Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego znalazło się w zestawieniu, magazynu społeczno-ekonomicznego „Forbes” - obejmującym najbardziej dynamiczne rozwijające się przedsiębiorstwa w naszym kraju. Spółka handlowa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uplasowała się na 60 miejscu listy regionalnej i 288 pozycji listy ogólnopolskiej w kategorii firm, których przychody wynoszą od 5 do 50 mln PLN.

Podczas tegorocznej gali „Diamentów Forbesa” nagrodzono 400 firm z województwa mazowieckiego. W imieniu Centrum Medycznego WUM wyróżnienie odebrała Prezes Zarządu – dr n. med. Ewa Trzepla.

Wręczenie Diamentów poprzedziło zebranie danych o podmiotach, które złożyły terminie raporty do Krajowego Rejstru Sądowego w 2016 r. Na tej podstawie powstała baza przedsiębiorstw, którym przyznano pozytywny raiting wiarygodności, mających wysoką płynność bieżącą i nie zalegających z płatnościami. Firmy musiały się także wykazać dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.