Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego nagrodzone w plebiscycie „Orły Polskiej Przedsiębiorczości”

22 czerwca br. Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego otrzymało nagrodę specjalną w XV edycji plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości”. Nasza placówka została uhonorowana w kategorii „Firma 15-lecia”. Nagrodę specjalną otrzymały firmy będące laureatami minionych plebiscytów, które doceniono za solidność, jakość oraz najwyższe standardy organizacji pracy przy poszanowaniu norm etyki biznesowej.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w trakcie Wielkiej Gali „ Polska Przedsiębiorczość”, która miała miejsce w Sangate Hotel Airport w Warszawie.

Organizatorem plebiscytu jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości.

Centrum Medyczne WUM - Firma 15-lecia.

Anna Lisicka
Biuro Informacji i Promocji