Doktorantka WUM poprowadzi sesję naukową podczas międzynarodowego kongresu

Agata Raniszewska uczestniczka studiów Doktoranckich I Wydziału Lekarskiego dostąpiła wyróżnienia bycia przewodniczącą sesji naukowej podczas prestiżowego kongresu European Respiratory Society 2018.

Sesja, którą poprowadzi nosi tytuł "Lung cancer: from early diagnosis to modern monitoring strategies ".
Kongres uznawany jest za największe wydarzenie medyczne, stanowiące forum wymiany informacji i prezentacji najnowszych badań naukowych z dziedziny chorób układu oddechowego.
Promotorem pracy doktorskiej Agaty Raniszewskiej jest prof. Joanna Domagała-Kulawik. Praca powstaje w Katedrze i Zakładzie Patomorfologii.
Szczegółowe informacje o wydarzeniu na stronie https://erscongress.org/programme-2018/access-the-programme-2018.html