Tekst

Nasz lekarz uhonorowany statuetką Anioła Medycyny

Dr Marek Karwacki z Katedry i Kliniki Hematologii i Onkologii WUM został laureatem plebiscytu organizowanego przez Fundację Anioły Farmacji i Anioły Medycyny. Nagroda jest społecznym wyróżnieniem przyznawanym przez pacjentów.

To właśnie pacjenci nominowali lekarzy i farmeceutów, którzy w sposób wyjątkowy dbali o ich zdrowie ludzi. Wykonując swój zawód z oddaniem, szczególnie pozytywnie zapisali się w ich pamięci.

Celem plebiscytu jest propagowanie postaw i zachowań propacjenckich wśród farmaceutów i lekarzy. Fundacja nagradza tych spośród nich, których działania mają niezwykły walor wyjątkowości, ponadstandardowej opieki i troski o zdrowie ludzi, którzy im zaufali.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia statuetki otrzymało 8 lekarzy i 8 farmaceutów.