Absolwentka WUM nagrodzona w konkursie ZHP

Karolina Krassowska – ubiegłoroczna absolwentka studiów II stopnia na kierunku pielęgniarstwo, zdobyła pierwsze miejsce w siódmej edycji Konkursu im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej.

Naszą byłą studentkę wyróżniono nagrodą I stopnia w kategorii prac magisterskich. Doceniona praca, której promotorem był dr Konrad Pszczołowski (obecnie emerytowany pracownik Uczelni) nosi tytuł „Wiedza harcerzy na temat kleszczy i chorób odkleszczowych – analiza porównawcza na tle analogicznej grupy młodzieży polskiej”.

Zwycięzców wyłoniła komisja konkursowa pod przewodnictwem prof. zw. dr. hab. hm. Adama Massalskiego.

Uroczysta Gala, podczas której miało miejsce wręczenie dyplomów laureatom, odbyła się w 6 maja br. w pałacu Belwederskim. Laureaci, przyjęci przez Piotra Nowackiego Doradcę Prezydenta RP, otrzymali także listy gratulacyjne od Marka Kuchcińskiego - Marszałek Sejmu RP oraz Jarosława Gowina - Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Anna Lisicka
Biuro Informacji i Promocji