Oferty pracy w pokrewnych instytucjach

Szczegółowe informac

Wojskowy Instytut Medyczny (Szpital przy ul. Szaserów) zatrudni pielęgniarki

Jesteś pielęgniarką? Chcesz bezpłatnie podnosić kwalifikacje zawodowe? Szybko uzyskać specjalizację? Dokształcać się w miejscu pracy, bez wędrówek po różnych szpitalach? Zapytaj o pracę w Wojskowym Instytucie Medycznym. Szpital przy Szaserów zatrudni absolwentki pielęgniarstwa po studiach magisterskich i licencjackich.

Dzięki wypracowanej w WIM, innowacyjnej ścieżce rozwoju zawodowego, pielęgniarka może skorzystać z szybkiej drogi awansu zawodowego. Uważamy, że pod tym względem w Warszawie nie mamy konkurencji! Zatrudniając się w WIM pielęgniarka, nawet ta z nowiuteńkim dyplomem ukończenia studiów, od razu może rozpocząć doskonalenie zawodowe. To ważne ponieważ szybko zdobędzie doświadczenie, pozycję w hierarchii służbowej i podwyżkę pensji.

Więcej: http://pracadlapielegniarki.wim.mil.pl/

Prezes Zarządu Szpitala Mrągowskiego im. Michała Kajki Sp. z o.o. zatrudni do pracy i na dyżury lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie:

- anestezjologii i intensynwej opieki medycznej
- medycyny ratunkowej
- lekarzy świadczących usługi w karetce specjalistycznej

Więcej informacji pod numerami telefonów:
Dyrektor ds. lecznictwa - tel. (89) 741 94 15
Kadry - tel. (89) 741 94 12
e-mail: kadry@szpital-mragowo.pl

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Chemioterapii Onkologicznej

Oferta

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Oddziału Klinicznego Chorób Zakaźnych

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Katedry i Zakładu Medycyny Ratunkowej

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika
Kliniki Pediatrii Katedry Pediatrii

Termin przysyłania zgłoszeń - do 26 kwietnia

Dziekan Wydzału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu ogłasza konkurs na funkcję kierownika Katedry i Zakładu Biofizyki

Termin przyjmowania zgłoszeń - do 4 maja

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Katedry i Kliniki Chirurgii ogólnej, Naczyń i Flebologii

Oferta

Termin przyjmowania zgłoszeń - do 20 maja 2017 r.

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]