Konkurs dla studentów i doktorantów "Application of 3d printing, augmented reality/ virtual reality in cardiology, interventional cardiology and cardiovascular imaging"

Organizatorzy 20go kongresu „New Frontiers in Interventional Cardiology” zapraszają studentów oraz doktorantów studiów medycznych do wzięcia udziału w konkursie  "Application of 3d printing, augmented reality/ virtual reality in cardiology, interventional cardiology and cardiovascular imaging".

Zgłoszenie do udziału w Konkursie odbywa się poprzez wysłanie pracy pisemnej pt. „APPLI-CATION OF 3D PRINTING, AUGMENTED REALITY/VIRTUAL REALITY IN CARDIOLOGY AND INTERVENTIONAL CARDIOLOGY”, w których Aplikujący rozwinie temat proponowanego rozwiązania/technologii do szerokiego użycia w dziedzinie kardiologii oraz kardiologii interwencyjnej, pod adres office@nfic.pl oraz podpisany zaakceptowany regulamin naboru wraz z oświadczeniami o spełnieniu kryteriów formalnych. Szczegóły poniżej.

Zgłoszenie

UWAGA: Uczestnicy konkursu są zwolnieni z opłaty rejestracyjnej kongresu