BioTech Leaders Academy 4

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza studentów, doktorantów, pracowników oraz absolwentów WUM do udziału w BioTech Leaders Academy. BioTech Leaders Academy to akademia kształcąca przyszłych liderów branży biotechnologicznej. Podczas spotkań eksperci będą poruszać zagadnienia biznesowe (m.in. marketing, planowanie finansowe projektu, finansowanie z grantów, komercjalizacja), tematy związane z rozwojem kompetencji osobistych (m.in. personal branding, kompetencje lidera) oraz kwestie prawne (kontrakty badawcze, licencje, prowadzenie laboratorium, ochrona danych).

Aby wziąć udział w akademii, nie trzeba zgłaszać żadnego projektu. Uczestnik powinien jednak posiadać wiedzę niezbędną do poruszania się w środowisku projektów biotechnologicznych oraz biomedycznych. Kryteriami oceny zgłoszeń będą w szczególności dotychczasowe doświadczenie naukowe, projektowe lub zawodowe.
Udział w akademii jest bezpłatny.

Rekrutacja do akademii trwa do 19 października.