Nowe wydarzenia organizowane przez Inkubator UW

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza studentów i studentki naszej Uczelni do udziału w organizowanych przez siebie wydarzeniach:

Szczepienia: profilaktyka chorób zakaźnych [webinar]
27.10.2020 (wtorek) godz. 18:00

Webinar organizowany wraz z Pfizer Polska, którego celem jest obalenie mitów na temat szczepień oraz przekazanie wiarygodnej wiedzy na ich temat w sposób prosty i przejrzysty. Gościem-ekspertem webinaru będzie dr n. farm. Urszula Sot, która w trakcie webinaru odpowie również na pytania uczestników (“okno pytań” dostępne jest bezpośrednio na wydarzeniu, najprawdopodobniej do końca tego tygodnia).

Link do wydarzenia na Fb

Idea Mixer: nowy, ekologiczny świat [konferencja online]
29.10.2020 (czwartek), godz. 18:00

Idea Mixer to wydarzenie, podczas którego najbardziej liczy się inspiracja, trendy rynkowe i motywacja do działania. Tym razem Idea Mixer skupi się na tematach ekologicznych.
Zaproszeni prelegenci przedstawią tematy zielonej (ekologicznej) transformacji, zielonych startupów, zrównoważonym stylu życia i komunikacji.

Link do wydarzenia Fb

Kreatywne ROCHEady: szach mat dla stwardnienia rozsianego [turniej kreatywny online]
Rekrutacja trwa do 8.11.2020 r.

Kreatywne ROCHEady to turniej kreatywny oparty na zasadach grywalizacji, w trakcie którego uczestnicy będą pracować nad rozwiązaniem polepszającym życie chorych na stwardnienie rozsiane.
Do osiągnięcia takiego efektu potrzebny jest szeroka perspektywa. Do udziału w projekcie zostali zaproszenie: firma farmaceutyczna, stowarzyszenie osób chorych na SM i pacjentów, którzy najdokładniej opiszą wyzwania, z którymi mierzą się każdego dnia.

Link do wydarzenia Fb