Santander Universidades zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach

#ZainwestujWSiebie to oferta programów szkoleniowych przygotowana przez Santander Universidades dla studentów i absolwentów rozpoczynających karierę zawodową, która umożliwia im zdobycie cenionych na rynku kompetencji oraz certyfikatów.

W semestrze zimowym oferta obejmuje następujące programy:

• Akademia Santander Universidades
    Inicjatywa, skierowana do studentów i absolwentów, mająca na celu zainspirowanie młodych ludzi do dalszego rozwoju i wskazanie możliwych ścieżki rozwoju, kluczowych kompetencji przyszłości oraz trendów rynku finansowego. W jej ramach odbędzie się 9 spotkań online z najwyższą kadrą zarządzającą Santander Bank Polska. Uczestnicy będą mogli wysłuchać wystąpień Prezesa Zarządu Michała Gajewskiego, Członków Zarządu, wysokiej rangi dyrektorów oraz Prezes Fundacji Santander Bank Polska Marzeny Atkielskiej.
    Liczba miejsc: 200
    Aplikacja: do 30.10.2020

• Ogólnopolska Sesja Kół Naukowych
    Celem konferencji jest prezentacja wyników badań prowadzonych przez studentów działających w Studenckich Kołach Naukowych oraz wymiana poglądów i doświadczeń między studentami. Konferencja skierowana jest do studentów działających w Kołach Naukowych.
    Liczba miejsc: 200
    Aplikacja: do 20.10.2020

• Stypendia Santander Skills for Professional Development – ESADE
    Celem programu, skierowanego do studentów i młodych absolwentów z niewielkim doświadczeniem zawodowym, jest rozwijanie kompetencji interpersonalnych, kreatywności, negocjacji, podejmowania decyzji.
    Liczba stypendiów: 400
    Aplikacja: do 12.11.2020

• Stypendia Santander English for Professional Development – Upenn
    Celem stypendiów jest zwiększenia umiejętności językowych i wiedzy w zakresie rozwoju zawodowego na globalnym rynku pracy, wybraniaj ścieżki zawodowej i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Stypendia skierowane są do studentów i absolwentów z maksymalnie 10-letnim doświadczeniem zawodowym, których angielski nie jest językiem ojczystym.
    Liczba stypendiów: 500
    Aplikacja: do 16.12.2020

• Stypendia Santander Women Emerging Leaders - LSE
    Program ma na celu rozwinięcie umiejętności przywódczych i negocjacyjnych kobiet na obecnym etapie kariery zawodowej. Program skierowany jest do kobiet z doświadczeniem zawodowym od 50 do 12 lat.
    Liczba stypendiów: 125
    Aplikacja: do 09.11.2020

Aplikowanie na wszystkie programy odbywa się poprzez platformę https://www.becas-santander.com/pl

Programy szkoleniowe Santander Universidades - informator