Dostęp do platformy Incision Academy

Studenci IV, V i VI roku Wydziału Lekarskiego oraz studenci położnictwa mogą skorzystać z platformy edukacyjnej Incision Academy, na której zamieszczono kilkaset sfilmowanych procedur zabiegowych obejmującymi m.in.: chirurgię ogólną, naczyniową, przewodu pokarmowego, traumatologię i ortopedię, ginekologię, położnictwo, urologię. Na platformie znajduje się  również część anatomiczna, odpowiadającą wszystkim sfilmowanym zabiegom, zamieszczono także podstawowe informacje i zalecenia dotyczące przygotowania pacjenta do operacji, opis potencjalnych zagrożeń i powikłań pooperacyjnych oraz testy sprawdzające wiedzę.

Kody dostępu znajdują się w systemie Bazus.

Ewentualne pytania dotyczące dostępu do platformy prosimy kierować na adres: biurojakosci@wum.edu.pl