BioLAB - rekrutacja trwa. Zapraszamy na spotkanie z twórcą programu

Program BioLAB to roczny staż naukowy dla studentów nauk biologiczno-chemicznych, biofizycznych, bioinformatycznych, farmacutycznych i medycznych w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation oraz UT Southwestern Medical Center. Staż to ogromna szansa na rozwinięcie swoich umiejętności, a zdobyte doświadczenie będzie przydatne zarówno w pracy naukowej jak i przemyśle.
Nabór na wyjazd w roku akademickim 2023–24 trwa do 1 lutego 2023.

Studentów zainteresowanych stażem zapraszamy na spotkanie z twórcą programu BioLAB, profesorem Zygmuntem Derwendą z University of Virginia, które odbędzie się w piątek, 28 października!

• godzina 12:15 – Politechnika Warszawska, Audytorium Zawadzkiego (Gmach Chemii Politechniki Warszawskiej ul. Naokowskiego 3)
  • godzina 15:00 – Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii, ul. Pasteura 1 (sala na pierwszym piętrze)

Więcej informacji na stronie

Przy okazji zachęcamy do przeczytania rozmowy z naszym studentem - Arkadiuszem Kołodziejem, który w ramach programu wyjechał do Uniwersytetu Wirginii w Charlottesville i zajmował się badaniem zmian w strukturze snu.