Ostatni moment na złożenie wniosku o Złotą Odznakę STN WUM 2022

STN WUM przypomina, że tylko do JUTRA - 15 października 2022 r. - do godziny 23:59 można składać wnioski o przyznanie Złotej Odznaki STN WUM 2022.

Złota Odznaka dla wybitnych absolwentów naszej uczelni za całokształt pracy naukowej! Wszystkie informacje na temat tego, jak przygotować wniosek dostępne są w zakładce Złota odznaka STN oraz pod e-mailem: stn@wum.edu.pl

Podczas wypełniania wniosku niezbędne jest podkreślenie przy publikacjach naukowych imion i nazwisk wszystkich autorów, którzy w momencie publikacji byli studentami. W przypadku braku podkreślenia w momencie podliczania punktów wnioskodawca zostanie potraktowany jako 4ty autor. Osoby składające wniosek proszone są także o załączenie raportu excel z bazy publikacji WUM.