I. Definicje
Administrator – Warszawski Uniwersytet Medyczny, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa.
Serwis internetowy – oznacza stronę internetową lub aplikację, pod którą Administrator prowadzi serwis WUM w domenie *.wum.edu.pl.
Użytkownik – oznacza podmiot, na rzecz którego mogą być świadczone usługi drogą elektroniczną.

tworzenia anonimowej statystyki serwisu,
Użytkownik  może  zdecydować  o zapisywaniu  bądź  nie  ciasteczek  w  poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej :
- w przeglądarce Firefox: Opcje > Prywatność,
- w przeglądarce Chrome: Ustawienia > Ustawienia zaawansowane > Prywatność > Ustawienia treści,
- w przeglądarce Internet Explorer: Narzędzia > Opcje internetowe > Prywatność (pozwala wybrać   różne poziomy ochrony) > Zaawansowane,

I. Definicje

Inspektor Ochrony Danych (IOD) - Inspektorem Ochrony Danych jest Marcin Wójcik, e-mail: iod@wum.edu.pl, tel.: 22 57-20-240

• tworzenia anonimowej statystyki serwisu,
  • utrzymania sesji użytkownika (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła.

Użytkownik  może  zdecydować  o zapisywaniu  bądź  nie  ciasteczek poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej:

• w przeglądarce Firefox: Opcje > Prywatność
  • w przeglądarce Chrome: Ustawienia > Ustawienia zaawansowane > Prywatność > Ustawienia treści
  • w przeglądarce Internet Explorer: Narzędzia > Opcje internetowe > Prywatność (pozwala wybrać   różne poziomy ochrony) > Zaawansowane