Poznaj Uczelnię, zostań studentem

"Poznaj Uczelnię, zostań studentem!"
cykl spotkań rekrutacyjno-promocyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Biuro Informacji i Promocji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza na cykl spotkań pod nazwą „Poznaj Uczelnię, zostań studentem”. Celem tej inicjatywy jest zaprezentowanie oferty edukacyjnej Uczelni i zachęcenie maturzystów do studiowania na Uniwersytecie. Program spotkań, mających często interaktywny charakter, obejmuje:

·   prezentację kierunków kształcenia i zasad rekrutacji (informacje dotyczące aktualnych uczelnianych aktów prawnych, punktacji maturalnej i wszelkich formalności towarzyszących naborowi);

·   spotkanie ze studentami promującymi dany kierunek lub wybraną organizację studencką;

PIERWSZE SPOTKANIE W NOWYM ROKU AKADEMICKIM ODBĘDZIE SIĘ 6 GRUDNIA BR. (środa), W GODZ. 12.00 - 14.00

W TRAKCIE SPOTKANIA ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU ZASADY REKRUTACJI
ORAZ 3 KIERUNKI Z OFERTY EDUKACYJNEJ WUM:
LEKARSKI, FARMACJA, ANALITYKA MEDYCZNA

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W SALI NR 23 W CENTRUM BIBLIOTECZNO-INFORMACYJNYM przy ul. Żwirki i Wigury 63

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt pod adresem: biip@wum.edu.pl.

Zapisy przyjmowane będą do 1 grudnia br.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zespół Biura Informacji i Promocji

Informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (mniej niż 10 osób) spotkania mogą zostać odwołane.

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback