Wolne miejsca w akademikach WUM – dla studentów i gości

Zapraszamy do zapoznania się z bazą akademicką naszej Uczelni.

Dom Studenta Nr 1
ul. Batalionu Pięść 9, 01-406 Warszawa (Wola)
centrala: (22) 836 03 61

W okolicy Domu Studenta Nr 1 znajdują się centra handlowe. Dojazd autobusem - 15 min do Centrum miasta. W pobliży stacja PKP Warszawa Koło.

Akademik wyposażony jest w stałe łącze internetowe oraz Internet bezprzewodowy Wi Fi. W Domu Studenta nr 1 jest sala komputerowa z pięcioma stanowiskami oraz drukarką centralnego wydruku, sala TV, klub studencki i kawiarnia, sala gier stołowych (bilard, tenis stołowy) oraz pokój cichej nauki.

Do dyspozycji Studentów jest pralnia – automaty z pralkami i suszarką.

W Domu Studenta nr 1 na każdym piętrze znajdują się pomieszczenia ogólno dostępne: 2 łazienki z toaletami i prysznicami oraz 2 pomieszczenia kuchenne wyposażone w kuchnie gazowe z piekarnikami, kuchenki mikrofalowe oraz zlewozmywaki i suszarki do naczyń. Dodatkowo znajdują się również 3 pokoje gościnne, 2 pokoje dwu-osobowe z łazienką i 1 pokój jednoosobowy z łazienką.

W suterenie znajdują się natryski.

Na terenie Domu Studenta nr 1 znajduje się parking zamknięty z 17 miejscami parkingowymi.

Pokoje 1-,2-,3- osobowe wyposażone są w tapczany jednoosobowe, szafę ubraniową, segment regałowy, stolik, krzesła i lodówkę. Dodatkowo mieszkańcy akademika otrzymują komplet pościeli, lampkę biurkową oraz przedłużacz.

Dom Studenta Nr 2 oraz 2 BIS
ul. Karolkowa 84, 01 – 193 Warszawa (Wola)
tel. (22) 632-27-17, (22) 534-01-79
centrala: (22) 534-01-00

W okolicy Domu Studenta Nr 2 i 2BIS znajdują się liczne sklepy, banki, muzea, centra handlowe. Dojazd autobusem lub tramwajem – 10 min do Centrum miasta.

Akademik wyposażony jest w stałe łącze internetowe oraz Internet bezprzewodowy Wi-Fi, W Domu Studenta Nr 2 jest siłownia, sala komputerową z siedmioma stanowiskami oraz drukarka centralnego wydruku, dwie sale TV, klub studencki, świetlica, sala gier stołowych (bilard, tenis stołowy, piłkarzyki).

Do dyspozycji jest pralnia – automaty z pralkami i suszarkami. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy pokoje cichej nauki.

Na każdym piętrze mieszczą się pomieszczenia ogólnodostępne: łazienki z toaletami oraz kuchnia wyposażona w kuchnie gazowe z piekarnikami, kuchenkę mikrofalową, zlewozmywaki i suszarkę do naczyń. W suterenie znajdują się natryski.

Domy połączone są łącznikiem. Dodatkowo na terenie Domów Studenta nr 2 i 2 BIS znajduje się parking na 20 miejsc oraz stojaki rowerowe.

Pokoje 2-,3- osobowe są wyposażone w lodówkę, stolik, krzesło, tapczan, segment regałowy, półkę na książki oraz szafę z pawlaczem na ubrania. Mieszkańcy akademika otrzymują komplet pościeli, lampkę biurkową oraz przedłużacz.

Dodatkowo, znajdują się również 2 pokoje gościnne 1 pokój trzy osobowy oraz 1 pokój dwu osobowy z łazienką.

DOM STUDENTA NR 2 DYSPONUJE JESZCZE 3 WOLNYMI MIEJSCAMI (ŻEŃSKIMI).

Cennik (PLN)

Dom Studenta Nr 1:

Pokój studencki 1-osobowy         opłata 510,00
Pokój studencki 2-osobowy         opłata 440,00
Pokój studencki 3-osobowy         opłata 385,00

Pokoje gościnne                        opłata  50,00 (doba/za osobę)

Dom Studenta Nr 2:

Pokój studencki 2-osobowy         opłata 440,00
Pokój studencki 3-osobowy         opłata 385,00

Pokoje gościnne                        opłata  50,00 (doba)

Dom Studenta nr 2 BIS:
Pokoje 2-osobowe – opłata 570,00 zł – dla Studentów Polskich oraz Studentów z programu Sokrates Erasmus

Studenci English Division uiszczają opłatę semestralną:
pokój dwuosobowy         3 245,00 za semestr
pokój jednoosobowy       5 500,00 za semestr

Informujemy, iż w chwili obecnej dostępne są jedynie pokoje gościnne w Domu Studenta nr 1, nr 2 i 2 BIS.
W sprawie aktualnej możliwości rezerwacji pokojów, prosimy o kontakt z wybranym Domem Studenta.

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu:
Dom Studenta nr 1           (22) 836 03 61
Dom Studenta Nr 2          (22) 534 01 00