Wynik przetargu nieograniczonego (pisemnego) na sprzedaż nieruchomości przy ul. Marszałkowskiej 24/26

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

informuje, iż w pierwszym pisemnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej tj. działki o nr ewid. 5, obręb 5‑05-11, o pow. użyt. 5 222 m² zabudowanej zespołem budynków szpitala oraz budynkami pomocniczymi o zróżnicowanym przeznaczeniu o łącznej pow. zabudowy 2.969,70 m², przy ulicy Marszałkowskiej 24/26, róg ul. Litewskiej w Dzielnicy Śródmieście, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr WA4M/00151617/6 nie wpłynęła żadna oferta.

Wobec niewpłynięcia żadnej oferty Komisja przetargowa stwierdza, że przetarg zakończył się wynikiem negatywnym.

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]