Wynik II przetargu nieograniczonego (pisemnego) na sprzedaż nieruchomości przy ul. Miodowej 18

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

informuje, iż w drugim pisemnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej tj. działki o nr ewid. 21, obręb 5-02-08, o pow. użyt. 1978 m² zabudowanej budynkiem murowanym o trzech kondygnacjach naziemnych i jednej kondygnacji podziemnej o pow. użytkowej 1900 m², położonej w Warszawie, przy ulicy Miodowej 18, w Dzielnicy Śródmieście, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr WA4M/00347159/8 nie wpłynęła żadna oferta.

Wobec niewpłynięcia żadnej oferty Komisja przetargowa stwierdza, że przetarg zakończył się wynikiem negatywnym.

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]