IV Międzynarodowa Konferencja Medical Science Puls

Komitet Naukowy i Organizacyjny zapraszają do udziału w  IV Międzynarodowej Konferencji Medical Science Puls, która odbędzie się 18-19 maja 2017 r. w Opolu, na terenie PMWSZ.

Konferencja skierowana jest do studentów, naukowców, pracowników dydaktycznych i wszystkich zainteresowanych różnymi aspektami dotyczącymi projektów naukowych oraz publikowania ich wyników. Organizatorzy proponują, obok teoretycznych wykładów, intensywne szkolenia znacząco podnoszące kompetencje uczestników w zakresie prezentowanej tematyki, w tym warsztaty dotyczące: opracowania projektów i publikacji z zakresu nauk biomedycznych, procesu pielęgnowania jako elementu pracy kazuistycznej (w tym klasyfikacji ICNP) oraz analiz statystycznych wyników badań ilościowych.

Szczegółowy program oraz informacje organizacyjne znajdują się na stronie internetowej: http://www.e-event24.pl/4th_MSP_Conference

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback