Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Healthcare Business Forum

Healthcare Business Forum to największa w Polsce konferencja studencka poświęcona możliwościom współpracy pomiędzy środowiskami medycyny i biznesu współorganizowana przez CEMS Club Warsaw, Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland, Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji oraz SKN Managerów Zdrowia WUM. 

Uczestnicy projektu – studenci kierunków biznesowych, medycznych i prawnych - dyskutować będą nad rozwiązaniami problemów, z jakimi boryka się polski sektor ochrony zdrowia, próbując tym samym odnaleźć złoty środek pomiędzy dobrem pacjenta a kwestiami ekonomicznymi. Sama konferencja to połączenie targów pracy i warsztatów, w czasie których uczestnicy mają możliwość spotkania z przedstawicielami wiodących firm w branży oraz poznania ich pracy na podstawie realnych studiów przypadków. 

Projekt obejmuje trzy ścieżki tematyczne, z których każdy uczestnik może wybrać tę, która najbardziej odpowiada jego zainteresowaniom: Pharma – badania i rozwój w sektorze farmaceutycznym, nowe technologie i aspekty prawne; Healthcare Providers&Medtech – optymalizacja kosztów, zarządzanie placówkami medycznymi i ubezpieczenia zdrowotne oraz Future of Healthcare – strategia, nowe modele biznesowe, start-upy medyczne i e-medycyna. Wydarzeniem wieńczącym projekt jest panel dyskusyjny, który co roku inspiruje uczestników do dalszego rozwoju i współpracy na rzecz poprawy jakości usług medycznych w Polsce. 

Tegoroczna, trzecia już odsłona Healthcare Business Forum odbędzie się 4 kwietnia 2017 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Szczegółowe informacje o zapisach i specyfice projektu dostępne są na profilu HBF na: http://www.facebook.com/HealthcareBusinessForum/?fref=nf

oraz na stronie internetowej www.hbforum.pl 

 

Źródło: Biuro Karier Warszawskiego Unwiersytetu Medycznego

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback
feedback
feedback