Rekrutacja na praktyki w ramach umów o współpracy z zagranicznymi uczelniami partnerskimi do 30 czerwca 2017!

Informujemy, że został ogłoszony nabór na praktyki w ramach umów o współpracy z zagranicznymi uczelniami partnerskimi: Hamamatsu University School of Medicine, Japonia www.hama-med.ac.jp/uni-e.html Toho University, Tokio, Japonia www.toho-u.ac.jp/english/ The University of San Pedro in Chimbote, Peru www.usanpedro.edu.pe

Do udziału w wymianie z uczelniami partnerskimi zapraszamy studentów po ukończonym 2 roku studiów oraz doktorantów Wydziałów Lekarskich WUM. W czasie rekrutacji brane będą pod uwagę następujące kryteria:
- bardzo dobra znajomością języka angielskiego i/lub kraju docelowego
- dobra średnia ocen potwierdzona przez dziekanat
- przynależność do koła naukowego
- osiągnięcia naukowe (lista publikacji, uczestnictwo w konferencjach, konkursach itp.).

Kwalifikacja na wyjazdy odbywa się w drodze konkursu i różni się w zależności od uczelni partnerskiej - terminy wyjazdów, dodatkowe kryteria, dokumenty itp.

Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Promocji i Rozwoju rozpatruje wnioski i dokonuje wyboru kandydatów na praktykę.

WARUNKI:
- Osoba zakwalifikowana otrzyma dofinansowanie kosztów podróży
- Okres pobytu: Hamamatsu i Chimbote: 1 lub 2 miesiące Tokio: 1 miesiąc

WYMAGANE DOKUMENTY:
1. Formularz zgłoszeniowy
2. CV w języku angielskim (ze zdjęciem)
3. List motywacyjny (w jęz. polskim)
4. Dokument potwierdzający znajomości języka angielskiego na poziomie B2 i/lub języka kraju docelowego na poziomie B2

Rekrutację i kwalifikację studentów organizuje i koordynuje Lidia Przepióra-Dziewulska - kierownik Działu Współpracy z Zagranicą (e-mail: lidia.przepiora@wum.edu.pl; (22) 57 20 219).

Wyżej wymienione dokumenty należy złożyć w pokoju 503 lub 508, Rektorat WUM. Adres: Dział Współpracy z Zagranicą WUM, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa

Termin zgłoszeń: 30 czerwca 2017