Spotkanie otwarte dotyczące przygotowania programu studiów międzyuczelnianych w języku angielskim w ramach programu Erasmus Mundus w dziedzinie oceny technologii medycznych

10 lipca 2017 roku w godzinach 16:00-18:00 w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym, sala nr 8, odbędzie się spotkanie otwarte z przedstawicielami uczelni zagranicznych promujące współpracę w celu przygotowania programu studiów międzyuczelnianych w języku angielskim w ramach programu Erasmus Mundus w dziedzinie oceny technologii medycznych (Health Technology Assessment, HTA).

O podstawach oceny technologii medycznych, możliwościach studiowania oraz aplikowania o stypendium Erasmus Mundus opowiedzą przedstawiciele:

• Hacettepe University, Ankara, Turcja,
  • University of Liverpool, Liverpool, Zjednoczone Królestwo,
  • Eötvös Loránd University, Budapeszt, Węgry,
  • Medical University of Sofia, Sofia, Bułgaria,
  • University of Athens, Ateny, Grecja,
  • Warszawski Uniwersytet Medyczny, Warszawa, Poland.

Spotkanie będzie prowadzone w jęz. angielskim.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH.

Podstawowe informacje o ocenie technologii medycznych i jej znaczeniu we współczesnych systemach opieki zdrowotnej znajdą Państwo tutaj >>> https://farmakoekonomika.wum.edu.pl/content/projekty-0

KA2 Strategic Partnership Project on Joint Curriculum Development in Health Technology Assessment supported by European Commission Erasmus+

Prosimy o potwierdzenie obecności na adres: htaerasmus@onet.pl