Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję "Spotkania z pediatrią"

Studenckie kóła naukowe z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza na I Ogólnopolską  Konferencję "Spotkania z pediatrią".

Konferencja jest skierowana przede wszystkim do studentów i młodych lekarzy z każdego zakątka Polski, którzy na co dzień pasjonują się pediatrią, doszukują się w niej swojego powołania, bądź rozważają ją jako jedną z przyszłych ścieżek kariery zawodowej.

I Ogólnopolska Edycja Konferencji Spotkania z pediatrią potrwa dwa dni i będzie podzielona na dwie części. 22 lutego 2019 r. (piątek) odbędzie się część praktyczna, podczas której będzie można uczestniczyć w wielu warsztatach i szkoleniach. 23 lutego 2019 r. (sobota) odbędzie się część teoretyczna, podczas której wykłady wygłoszą lekarze z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz przedstawiciele pediatrycznych SKN Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Nie zabraknie studentów z całej Polski, którzy przedstawią prace wyłonione w trwającym jeszcze konkursie abstraktów.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników.

Rejestracja dla biernych oraz aktywnych uczestników trwa do 3 lutego (niedziela)! Link do regulaminu i rejestracji znajduje się w poniższym

wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/324471301706528/ 

Organizatorzy zapraszają do śledzenia fanpage’a oraz wydarzenia, w którym pojawiać się będą ważne informacje oraz odbywać się będą konkursy.

https://www.facebook.com/spotkaniazpediatria/

Program konferencji

Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Twitter