Casting - Z RĘKĄ NA SERCU (Teatr Magiczny)

Teatr Magiczny zaprasza na kolejny casting! Tym razem poszukiwani są kandydaci do współpracy przy projekcie: "Z ręką na sercu".

Akcja ma miejsce w 1896 roku na frankfurckiej sali operacyjnej. W czasach, gdy najznamienitsze osobistości chirurgii groziły utratą wszelkiego szacunku dla chirurga, który podejmie się operacji na sercu, jeden lekarz postanowił iść za głosem własnego.
Autorska sztuka została oparta na prawdziwych wydarzeniach ze schyłku XIX wieku, odpowiednio ubarwionych romansem, kryminałem i awanturą.

Głównym założeniem jest, by przy tworzeniu tej sztuki dobrze się bawić i jednocześnie spełniać artystycznie, dlatego w castingu najważniejsze będzie nastawienie, osobowość, umiejętność improwizacji i pomysłowość.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/2042889129110993/