Oferty pracy w pokrewnych instytucjach

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poszukuje eksperta z obszaru nauk medycznych, który to będzie odpowiedzialny za merytoryczne wsparcie (realizowanych w i/lub przy Centrum) programów/projektów z tego obszaru.

Termin przyjmowania zgłoszeń - 25 lutego 2018 r.

Rehabilitation Clinic in Brandy's nad Orlici
(Czechy) poszukuje fizjoterapeuty i terapeuty zajeciowego.

Oferta pracy w pliku pdf

Termin przyjmowania zgłoszeń 24.01.2018 r. - 22.02.2018 r.

Szczegółowe informac

Termin przyjmowania zgłoszeń 22.01.2018 r. - 20.02.2018 r.

Oferta

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Kliniki Geriatrii Katedry Chorób Wewnętrznych

Oferta

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Studium Doktoranckiego Wydziału Nauk o Zdrowiu

Oferta

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Zakładu Medycyny Fizykalnej Katedry Fizjoterapii

Oferta

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Zakładu Pielęgniarstwa Internistycznego Katedry Chorób Wewnętrznych

Szczegółowe informac

Wojskowy Instytut Medyczny (Szpital przy ul. Szaserów) zatrudni pielęgniarki

Jesteś pielęgniarką? Chcesz bezpłatnie podnosić kwalifikacje zawodowe? Szybko uzyskać specjalizację? Dokształcać się w miejscu pracy, bez wędrówek po różnych szpitalach? Zapytaj o pracę w Wojskowym Instytucie Medycznym. Szpital przy Szaserów zatrudni absolwentki pielęgniarstwa po studiach magisterskich i licencjackich.

Dzięki wypracowanej w WIM, innowacyjnej ścieżce rozwoju zawodowego, pielęgniarka może skorzystać z szybkiej drogi awansu zawodowego. Uważamy, że pod tym względem w Warszawie nie mamy konkurencji! Zatrudniając się w WIM pielęgniarka, nawet ta z nowiuteńkim dyplomem ukończenia studiów, od razu może rozpocząć doskonalenie zawodowe. To ważne ponieważ szybko zdobędzie doświadczenie, pozycję w hierarchii służbowej i podwyżkę pensji.

Więcej: http://pracadlapielegniarki.wim.mil.pl/

Prezes Zarządu Szpitala Mrągowskiego im. Michała Kajki Sp. z o.o. zatrudni do pracy i na dyżury lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie:

- anestezjologii i intensynwej opieki medycznej
- medycyny ratunkowej
- ginekologii i położnictwa
- chorób wewnętrznych
- chirurgii ogólnej

Więcej informacji pod numerami telefonów:
Dyrektor ds. lecznictwa - tel. (89) 741 94 15
Kadry - tel. (89) 741 94 12
e-mail: kadry@szpital-mragowo.pl

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Solec 36 w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarka/ratownik medyczny.

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback