Oferty pracy w pokrewnych instytucjach

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie przy ul. Banacha 1 ogłasza konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora ds. medycznych.

Termin przyjmowania zgłoszeń do 31 marca 2017 r. do godz. 14.00.

Oferta pracy w pliku pdf

Szczegółowe informac

Wojskowy Instytut Medyczny (Szpital przy ul. Szaserów) zatrudni pielęgniarki

Jesteś pielęgniarką? Chcesz bezpłatnie podnosić kwalifikacje zawodowe? Szybko uzyskać specjalizację? Dokształcać się w miejscu pracy, bez wędrówek po różnych szpitalach? Zapytaj o pracę w Wojskowym Instytucie Medycznym. Szpital przy Szaserów zatrudni absolwentki pielęgniarstwa po studiach magisterskich i licencjackich.

Dzięki wypracowanej w WIM, innowacyjnej ścieżce rozwoju zawodowego, pielęgniarka może skorzystać z szybkiej drogi awansu zawodowego. Uważamy, że pod tym względem w Warszawie nie mamy konkurencji! Zatrudniając się w WIM pielęgniarka, nawet ta z nowiuteńkim dyplomem ukończenia studiów, od razu może rozpocząć doskonalenie zawodowe. To ważne ponieważ szybko zdobędzie doświadczenie, pozycję w hierarchii służbowej i podwyżkę pensji.

Więcej: http://pracadlapielegniarki.wim.mil.pl/

Plakat

Prezes Zarządu Szpitala Mrągowskiego im. Michała Kajki Sp. z o.o. zatrudni do pracy i na dyżury lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie:

- anestezjologii i intensynwej opieki medycznej
- medycyny ratunkowej
- lekarzy świadczących usługi w karetce specjalistycznej

Więcej informacji pod numerami telefonów:
Dyrektor ds. lecznictwa - tel. (89) 741 94 15
Kadry - tel. (89) 741 94 12
e-mail: kadry@szpital-mragowo.pl

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Solec 36 w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarka/ratownik medyczny.

Praca w systemie zmianowym.

Oferta pracy w formie pdf

Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika

Zakładu Badania i Leczenia Bólu Katedry Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej

Termin przyjmowania zgłoszeń  do 5 kwietnia 2017 br.

Oferta

Dziekan Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Studium Doktoranckiego

Termin przyjmowania zgłoszeń do 10 kwietnia 2017 r.

Oferta

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Chemioterapii Onkologicznej

Oferta

Dziekan Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Oddziału Klinicznego Chorób Zakaźnych