Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

2012

Ostatnia szansa zaliczenia WFu – Obóz narciarski w Jeleśni

W dniach 27 stycznia – 3 lutego 2013 roku odbędzie się obóz narciarski w Jeleśni k/ Korbielowa. Jazda na nartach na stokach Pilska w Korbielowie – najwyższego szczytu narciarskiego zaraz po Kasprowym Wierchu. Dla chętnych – codziennie 2 godziny zajęć w grupach w podziale na umiejętności z instruktorami ze szkoły „SPORT OSICKI”  licencjonowanej przez PZN – 180 zł za 6 dni.

Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych w pensjonacie „Maria” (ul. Plebańska 15) – zapisy do pokojów przy wpłacie zaliczki. W cenie pobytu rewelacyjne wyżywienie na miejscu.

W czasie obozu możliwe zorganizowanie popołudniowych wyjazdów do gorących źródeł  w Orawicy na Słowacji (bus ok. 30 zł/os), wycieczki do muzeum Browaru „Żywiec” i wieczoru z Kabaretem „Baca” w zabytkowej Karczmie w Jeleśni.

Wieczorami nauka tańców narodowych z Piotrem Piotrowskim.

Cena za noclegi z wyżywieniem  studenta WUM 420 zł w pokoju z łazienką.
Cena za pobyt osoby spoza WUM 480 zł.
Cena karnetów:  bardzo opłaca się zakup terminowych na 6 dni – 280 zł lub na 7 dni – 305 zł. Osobom zupełnie początkującym zalecamy wykup „na punkty”. Do ceny karnetu należy doliczyć 10 zł kaucji za kartę.

Dodatkowe informacje w Studium WFiS oraz u mgr Beaty Herman – tel. 501 213 438. Zaliczkę za pobyt (200 zł), opłatę za karnety i opłatę za instruktora należy wpłacać w Studium WFiS u Pani Ani Wojdyny

W przypadku zebrania się dużej grupy możliwe jest zorganizowanie transportu autokarowego.

Zimowisko dla pracowników i studentów WUM

Zapraszamy na narty&snowboard dla pracowników i studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zimowisko odbędzie się między 1 a 10 lutego 2013 r., w austraickiej miejscowości Ramingstein.

Zgłoszenia: („na cito”) Studium Wychowania Fizycznego fizycznego Sportu WUM 
tel. 22 572 95 28 lub 600 441 046 
Mail: tadeusz.glinkowski@wum.edu.pl  
lub  tglira@o2.pl

Więcej szczegółów: tutaj

Apel w sprawie utrzymania budżetu przeznaczonego na programy „Horyzont 2020” i „Erasmus dla wszystkich”

Porozumienie europejskich stowarzyszeń – Initative for Science in Europe (ISE) koordynuje akcję zbierania podpisów pod petycją wskazującą na konieczność zagwarantowania w budżecie Unii na lata 2014-2020 odpowiednich środków na badania naukowe i innowacje. Stowarzyszenie Uniwersytetów Europejskich (EUA) – niezależnie od własnej inicjatywy w tej sprawie – zaapelowało do krajowych konferencji rektorów o poparcie tej petycji.

Treść apelu

Zaproszenie na XXII Sesję Noblowska I Wydziału Lekarskiego

Rektor, Dziekan i Rada I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mają zaszczyt zaprosić na XXII Sesję Noblowską, poświęconą tegorocznym laureatom Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny, którą otrzymali: Sir John B. Gurdon, Shinya Yamanaka.

Uroczystość odbędzie się 3 grudnia 2012 r. o godz. 16.00 w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II przy Placu Bankowym 3/5 w Warszawie (wejście od ul. Elektoralnej). Czytaj dalej »

Zimowe ferie z AZS WUM

AZS WUM zaprasza na zimowe ferie do francuskiego Superdevoluy.

Obóz odbędzie się w dniach 25 stycznia 2012 – 3 lutego 2013 r. Koszt wyjazdu to 799 zł.

Cena obejmuje:
- transport autokarem LUX
- opiekę pilotów ABC-Holiday.pl
- zakwaterowanie (apartamenty 3*** z basenem)
- opaskę upoważniającą do udziału w eventach
- szkolenie narciarskie i snowboard przez instruktorów azs wum
Płatne dodatkowo: SKIPASS (dla WUM jedyne 549 zł) i ubezpieczenie (dla WUM jedyne 50 zł)

Więcej informacji: www.azs.wum.edu.pl, w siedzibie AZS – ul. Żwirki i Wigury 81a (w godz. 8.30-15.30), bądź pod numerem telefonu: 22 57 20 528 (w godz. 8.30-15.30).

Świadczenie finansowe ze środków ZFŚS w związku ze Świętami Bożego Narodzenia

Dział Personalny indormuje, iż w związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia i wraz z nimi zwiększonym obciążeniem finansowym rodzin, w grudniu 2012 roku zostanie wypłacone świadczenie finansowane ze środków ZFŚS w ramach pomocy materialnej dla pracowników Uczelni.

Więcej informacji

Wniosek o wypłacenie świadczenia

Biesiada o Zdrowiu „O bezpieczeństwo na polskich drogach”

Warszawska Szkoła Zdrowia działająca przy Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania i jej Patronowie uprzejmie zapraszają na Biesiadę o Zdrowiu „O bezpieczeństwo na polskich drogach”.

Biesiada odbędzie się we wtorek, 13 listopada 2012 roku o godzinie 17.00, w auli Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie przy ul. Rejtana 16.

Wstęp wolny

Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Twitter